مشاوره حقوقی سفته – تلفنی، آنلاین و حضوری

زهرا شریفی

 

مشاوره حقوقی سفته، در مبادلات مالی و داد و ستدها و روابط کاری میان افراد که ممکن است اختلافاتی حادث شود دارای اهمیت است. خواه مشاوره از طریق تلفنی، حضوری و آنلاین باشد.

از این رو مشاوره با وکیل مجرب در امور سفته دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی در ارائه راهکارهای مفید راهگشاست.

راه های اخذ مشاوره متنوع است. مشاوره حقوقی تلفنی اقدامی ایده آل در این خصوص محسوب می شود. امروزه به دلیل بعد مسافت و اینکه برای رسیدن به مقصد گاهاً مسافت زیادی پیموده می شود، دریافت مشاوره حقوقی سفته از طریق تلفن امری مطلوب است.

از سویی با ارسال اسناد و مدارک به یکی از پیام رسان های واتساپ یا ایتا، در کوتاهترین زمان ادله بررسی می شوند. بنابراین مشاوره تلفنی یا آنلاین سفته می تواند با بررسی مدارک همراه باشد.

ضمن اینکه در مواردی لازم است اقدام به مشاوره حقوقی حضوری گردد. در این صورت با تعیین وقت قبلی، مشاوره حضوری سفته ضمن بررسی اوراق و مدارک صورت می گیرد.

مشاوره حقوقی دعاوی راجع به سفته

سفته سند تجاری محسوب می شود. اصولاً این سند عادی به عنوان تضمین حسن انجام کار و ایفای تعهد استفاده می شود. سفته سندی جهت اطمینان خاطر متعهدله بابت سپردن کار است.

در مواقعی کارفرما جهت حسن انجام کار پرسنل اقدام به صدور این سند می کند. در هر حال با توجه به اهمیت موضوع، ضروری است اقدام به مشاوره با وکیل مسلط به مقررات سفته و دارای سوابق کاری گردد.

ضمن اینکه می توانید برای تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و بررسی مدارک خود با ما در تماس باشید.

سفته صرفاً قابل مطالبه از طریق دادگاه عمومی حقوقی است. بنابراین برعکس چک نه قابل پیگری کیفری است و نه از طریق اجرائیات اداره ثبت قابل تعقیب است.

لکن سفته قابل ضمانت و انتقال ولو چندین دست می باشد. از این رو برای اینکه بتوان بیشترین بهره مندی را از این سند عادی نمود، توصیه می شود جهت واخواست آن و اقدام به موقع علیه صادرکننده، ضامن و ظهرنویس مشاور حقوقی گرفت.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حضوری و تنظیم اوراق قضایی در امور سفته با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *