دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی

حرفه وکالت امری تخصصی است. کار حقوقی خود را با اطمینان و آرامش خاطر به وکیل مجرب و با سابقه بسپرید. دفتر حقوقی شریفی با جمعی از وکلای پایه یک دادگستری با تجربه، امانت دار و مورد اعتماد موکلین تا انتها با جدیت و پشتکار پیگیری پرونده را دنبال می نماید. پیگیری هر پرونده توسط ۲ وکیل پایه یک و متخصص صورت می پذیرد. با هدف اخذ نتیجه ایده آل در مورد هر موضوع مواد قانونی روز مرتبط و آراء وحدت رویه، نظریات مشورتی اداره حقوقی، آیین نامه ها و بخشنامه های قوه قضائیه و هر آنچه در ارتباط مستقیم و غیر مستقیم جهت پیشبرد پرونده و رسیدن به نتیجه مطلوب موکل باشد بررسی و استخراج شده و در قالب دفاعی برتر به دادگاه ارائه می گردد.

با مدیریت زهرا شریفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و وکیل شهر تهران با بیش از 15 سال سابقه وکالت و مشاوره در پرونده های متعدد و متنوع قضائی بطور مستمر. مسلط به قوانین روز و آگاه نسبت به رویه قضائی و آنچه در محاکم حقوقی و کیفری در جریان است.

اطلاعات تماس

تلفن: 02188746361
شماره همراه :09122092046
ایمیل: vakilsharifi@gmail.com

Artboard 32

آدرس

تهران – خیابان مطهری – جنب مترو مفتح – خیابان نقدی – پلاک 38 – طبقه سوم شرقی – واحد سمت راست – دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی.

Artboard 37

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه : 9 تا 19
پنجشنبه: 9 تا 16