وکیل وصول مطالبات

وصول مطالبات

وکیل متخصص وصول مطالبات

دعاوی وصول مطالبات از پرونده های مهم در دادگستری با شمار می رود. مطالبات شامل چک، سفته رسید عادی و مطالبات قراردادی می شود. وکیل دعاوی مطالبات با اشراف و تسلط بر قوانین مربوطه که مبحثی از قانون مدنی و قانون تجارت را به خود اختصاص داده است، قبول وکالت نموده و جهت احقاق حقوق موکلین خود پیگیری مستمر و عالمانه ای صورت می دهد. وکیل متخصص وصول مطالبات با توجه به‌ رویه قضائی دادگاه های حقوقی و با دفاع صحیح و اصولی پرونده را به سمت رأیی مطلوب پیش می برد.

ویژگی های وکیل خوب وصول مطالبات

همه کسانی که به نوعی درگیر اختلافات مالی هستند و تعدادشان هم کم نیست در صدد سپردن پرونده شان به فردی متخصص و مجرب هستند. به لحاظ تخصصی بودن موضوع وصول مطالبات، بسیاری ترجیح می دهند از ابتدا پرونده شان توسط وکیل خوب و زبده شروع و پیگیری شود. وکیل دعاوی مطالبات علاوه بر تجربه کاری و تخصص در امور مربوط به اختلافات مالی و معامله ای، مورد اعتماد و امین موکلش نیز می باشد. چرا که موکل به امید و با هدف اینکه کارش را فردی لایق و شایسته دنبال می کند به وی وکالت می دهد. وکیل خوب وصول مطالبات از همان ابتدا با هدف دفاع قوی و در عین حال صرف زمان کم تاکتیک دعوا را طرح ریزی می نماید. از دیگر جلوه ها و خصوصیات یک وکیل خوب وصول مطالبات استقامت، ارتباط کلامی خوب با موکل، توانایی نگارش قوی، لایحه نویسی قوی و موثر در رأی دادگاه، داشتن دانش گسترده و روز قوانین می باشد.

وکیل وصول مطالبات شهر تهران کیست؟

کسانی که پرونده طلب و امور مربوط به آن‌ دارند، می خواهند فردی متخصص و حرفه ای که آشنایی کامل به محاکم حقوقی دارد کارشان را انجام دهد. بنابراین آن را به وکیل پایه یک دادگستری که دارای پروانه وکالت شهر تهران باشد، می سپرند. صدور پروانه وکالت شهر تهران برای وکیل وصول مطالبات از سوی ‌کانون وکلای دادگستری مرکز به عنوان اولین و معتبرترین نهاد حقوقی کشور صورت می پذیرد. حرفه وکالت و دفاع از حقوق قانونی موکل کاری نیست که بتوان آن را در مدت کوتاه یک یا دوسال و پنج سال به دست آورد بلکه بایستی با استمرار و خوش نامی همراه باشد. وکیل وصول مطالبات شهر تهران با سالها وکالت و کسب تجربه در پرونده های متعدد در محاکم حقوقی رسیدگی کننده به پرونده های اختلافات مالی و قراردادی تهران، هدفمند و با دفاعی موثر پرونده را پیگیری می نماید.

یک وکیل موفق چه ویژگی هایی دارد؟

✔️ وکیل خبره و موفق باید دارای دانش روز حقوقی باشد به گونه ای که با تسلط و مهارت که در این مسیر کسب نموده پرونده موکلش را به نتیجه مطلوب برساند.

✔️ وکیل موفق با اشتیاق و با برنامه هدف دار وکالت پرونده را قبول نموده و بطور خستگی ناپذیر تا رسیدن به نتیجه خوب ادامه می دهد.

✔️ وقت شناسی و صبوری از خصوصیات یک وکیل موفق است.

✔️ رازداری و امانت داری در حرفه وکالت اصلی غیر قابل انکار است. بنابراین وکیل موفق مجهز به هر دو است.

✔️ قدرت بیان و نفوذ کلام از موارد مهمی است که یک وکیل موفق باید آن را داشته باشد.

وکیل وصول چک

چک از جمله اسناد تجاری محسوب می شود که نسبت به سایر اسناد دارای قدرت اجرایی بالایی می باشد. چک را می توان از طریق دادخواست مطالبه به دادگاه حقوقی، دادخواست صدور اجرائیه به طور مستقیم، مطالبه چک از طریق اجرائیات ثبت و شکایت کیفری چک بلامحل و مطالبه ضرر و زیان وصول نمود. وکیل متخصص در امور چک با تسلط و اشراف بر مقررات قانون صدور چک و قانون تجارت و قوانین و مرتبط دیگر و ادله موجود، دفاع قوی و رضایتمندی در محاکم حقوقی و کیفری انجام می دهد.

وکیل وصول سفته

سفته یکی دیگر از اسناد تجاری به شمار می آید. وجه سفته صرفاً از طریق محاکم حقوقی قابل مطالبه و وصول می باشد. ظرافت و ریزه کاری هایی که در اسناد تجاری از جمله در سفته وجود دارد ضرورت ثبت دادخواست و پیگیری توسط وکیل متخصص سفته را به دنبال خواهد داشت. وکیل مطالبه و وصول سفته با توجه به تجارب و دانش روز، تمام دفاعیات لازمه جهت احقاق حقوق موکلینش را به عمل می آورد.

وکیل وصول طلب به موجب رسید عادی

به غیر از چک و سفته، در بسیاری موارد طلب مسجل طلبکار به موجب یک سند و رسید عادی می باشد. برای مثال، فردی مبلغی پول به دیگری قرض می دهد و در یک نوشته عادی از گیرنده رسید می گیرد یا مطالباتی که طرفین به موجب قرارداد نسبت به یکدیگر دارند. وکیل وصول مطالبات پس از قبول وکالت به طور تخصصی با اشراف بر قوانین و رویه حکم در دادگاه‌ها نسبت به وصول طلب اقدام می نماید.