مشاوره حقوقی الزام به ایفای تعهد – تلفنی، آنلاین و حضوری

زهرا شریفی

 

مشاوره حقوقی الزام به ایفای تعهد قراردادی از آنجا که مباحث مربوط به اختلافات ناشی از قرارداد گاهاً پیچیده است لازم می باشد. بنا به شرایط، مشاوره از طریق تلفنی، آنلاین یا حضوری صورت می گیرد‌.

به جهت اینکه مسائل قراردادی در ارتباط کامل با یکدیگر هستند، عدم شناخت مسیر درست باعث سردرگمی در مورد همه موارد آن می گردد.

لذا جهت دستیابی به راه حل درست و اصولی، با وکیل و مشاوره حقوقی مجرب دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی مشکل را در میان گذاشت.

در حال حاضر با توجه به دوری مسافت و نیز دسترسی راحت به تلفن و فضای مجازی، بدون دشواری می توان از طریق مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص الزام به ایفای تعهد مشاوره گرفت.

همچنین با ارسال مدارک به یکی از پیام رسان های در دسترس، در کوتاه ترین زمان ممکن، مدارک و اوراق بررسی و مشاوره ارائه می شود.

در مواردی لازم است برای مشاوره حقوقی حضوری اقدام گردد. در این صورت با حضور در دفتر وکالت ضمن تعیین وقت قبلی، مشاور با بررسی اوراق و مدارک، بهترین راهکارهای حقوقی در مورد دعوی الزام به ایفای تعهد قراردادی ارائه می نماید.

همچنین جهت تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و بررسی اوراق و اسناد و مدارک خود با شماره های ذیل مقاله با ما در تماس باشید.

مشاوره حقوقی دعوی الزام به ایفای تعهد

در هر قراردادی طرفین علاوه بر کسب سود، تعهداتی در قبال یکدیگر بر عهده می گیرند. در این میان ممکن است طرفین یا یک طرف خلف وعده نموده و قرارداد را نقض نماید. در این صورت طرف مقابل درصدد الزام‌ متعهد به ایفای تعهد برمی آید.

از جمله دعاوی الزام به ایفای تعهد می توان به الزام به تنظیم سند رسمی ملک، الزام به تکمیل و تحویل آپارتمان، پرداخت ثمن، اخذ پایانکار و صورتمجلس تفکیکی و سایر موارد اشاره نمود.

هر یک از این موارد و عناوین مشابه فی الواقع الزام به ایفای تعهد قراردادی هستند. چراکه طرفین قرارداد ضمن عقد، متعهد اجرای آثار عقد می شوند.

از این رو توصیه می شود جهت حل اختلافات قراردادی خود از طریق مشاوره حقوقی با وکیل مجرب و مسلط به قوانین و رویه دادگاه ها به نتیجه مطلوب دست یابید.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حضوری در مورد دعاوی الزم به ایفای تعهد قراردادی با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *