مشاوره حقوقی فسخ قرارداد – تلفنی، آنلاین و حضوری

زهرا شریفی

 

مشاوره حقوقی فسخ قرارداد به لحاظ اینکه انحلال عقد نزد محاکم با پیچیدگی هایی همراه است امری مهم است خواه از طریق تلفنی، آنلاین یا حضوری.

لذا مشاوره با وکیل مجرب دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی برای دستیابی به نتیجه مطلوب در امور قراردادها راهگشاست.

امروزه با توجه به بعد مسافت و دسترسی به تلفن و فضای مجازی، به راحتی می توان با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی در مورد فسخ معامله را برطرف نمود.

از سویی با ارسال اسناد و مدارک به یکی از پیام رسان های واتساپ یا ایتا، در کوتاهترین زمان ادله بررسی و مشاوره تلفنی یا آنلاین فسخ عقد می تواند با بررسی مدارک همراه باشد.

در مواردی مشاوره حقوقی حضوری بیشتر اهمیت پیدا می کند. از این رو با حضور در دفتر وکالت با تعیین وقت قبلی، مشاور ضمن بررسی اوراق و مدارک اقدام به ارائه بهترین راهکار در دعاوی فسخ قرارداد و تایید آن از سوی دادگاه می نماید.

شما می توانید برای تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و بررسی مدارک خود با ما در تماس باشید.

مشاوره حقوقی دعوی فسخ قرارداد و تایید آن

یکی از دعاوی راجع به امور قراردادها فسخ است. فسخ از موارد انحلال و خاتمه عقد محسوب می شود. در رسیدگی های قضایی، محاکم اصل را بر ثبات و برقراری عقد قرار می دهند مگر انحلال عقد به طریقی اثبات شود.

موارد فسخ قرارداد دو دسته اند ۱- فسخ قانونی که موارد مقرر در قانون مدنی را در بر می گیرد. ۲- فسخ قراردادی که شامل تراضی طرفین ضمن عقد مبنی بر اعطای فسخ قرارداد به طرفین یا یکطرف می باشد.

در هر صورت برای اقدام به فسخ می بایست پس از بررسی کامل ابعاد قرارداد، مشخص شود آیا علت فسخ محقق شده است؟ اگر واقع شده جزء کدام دسته است قانونی یا قراردادی. تکلیف عوضین قرارداد که می بایست مسترد گردد چیست؟ و بسیاری موارد دیگر که لازم است به آنها توجه قانونی شود.

برای این منظور ابتدا باید اظهارنامه فسخ به طرف قرارداد ارسال شود‌. سپس دادخواست تایید آن و سایر خواسته های مناسب به دادگاه تقدیم شود.

از این رو، فسخ قرارداد به طور صحیح و طرح دعوی مناسب و نتیجه بخش نیازمند مشاوره با وکیل توانمند در امور قراردادها می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حضوری و تنظیم اوراق قضایی در خصوص فسخ قرارداد و تایید آن از دادگاه با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *