مشاوره حقوقی وصول مطالبات – تلفنی، آنلاین و حضوری

زهرا شریفی

 

مشاوره حقوقی وصول مطالبات از آنجا که افراد ممکن است از باب قرض یا تعهدات مالی طلبکار یا بدهکار شوند امری لازم است. خواه به صورت تلفنی باشد یا آنلاین یا حضوری. علی الخصوص این حق طلبکار است که طلب و خسارات وارده را وصول نماید.

مشاوره با وکیل وصول مطالبات دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی در دستیابی به حق و حقوق شما راهگشاست.

در حال حاضر با توجه به بعد مسافت و نیز دسترسی به تلفن و فضای مجازی، به راحتی می توان از طریق مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص وصول مطالبات مشاوره دریافت نمود‌.

از سوی دیگر با ارسال مدارک به یکی از پیام رسان ها، در کوتاه ترین زمان ممکن، اوراق ارسالی بررسی و مشکل حقوقی حل خواهد شد.

در برخی مواقع لازم است مشاوره حقوقی حضوری اخذ گردد. در این صورت با حضور در دفتر وکالت با تعیین وقت قبلی، مشاور ضمن بررسی اوراق و مدارک اقدام به ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در مورد مطالبه طلب و خسارات می نماید.

بعلاوه شما می توانید برای تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و بررسی مدارک خود با ما در تماس باشید.

مشاوره حقوقی دعوی مطالبه طلب

اختلافات افراد در مورد مبادلات مالی ممکن است ناشی از صدور اسناد تجاری چک و سفته باشد. می تواند ناشی از عقد قرض باشد. همچنین ممکن است برگرفته از تعهدات ناشی از عقد باشد مانند قرارداد خرید و فروش ملک. آنجایی که خریدار در موعد مقرر ثمن قرارداد را پرداخت نمی کند‌ و فروشنده در مقام احقاق حق بر می آید.

در بسیاری مواقع، قرض دهنده در پی جبران کامل خسارات وارده به خود است. بدین شکل که علاوه بر استرداد وجه پرداختی، بدهکار باید از عهده خسارت تاخیر تادیه ناشی از تورم نیز برآید‌.

از این رو چون معمولاً توافقی در خصوص خسارت بین طرفین نیست کار با دشواری همراه است. در این صورت از طریق مشاوره حقوقی با وکیل مجرب وصول مطالبات می توان به احقاق حقوق خود دست یافت.

مشاوره حقوقی مطالبه وجه چک و سفته

از سوی دیگر دارنده اسناد چک و سفته، علاوه بر وجه مندرج بر روی آنها به دنبال خسارت تاخیر تادیه از زمان صدور سند می باشد. چراکه اسناد فوق تجاری بوده و طلبکار خود را محق در دستیابی کامل حقوق خود می داند.

به همین دلیل برای وصول کامل وجه و خسارات ضرورت دارد از طریق مشاوره حقوقی با وکیل متخصص وصول مطالبات جهت دستیابی به بهترین راهکار اقدام نمود.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حضوری و تنظیم اوراق قضایی در خصوص وصول مطالبات با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *