مشاوره حقوقی رفع مزاحمت ملکی – تلفنی، آنلاین و حضوری

زهرا شریفی

 

مشاوره حقوقی رفع مزاحمت ملکی در مواردی است که دیگری به طور غیرقانونی مزاحم تصرفات متصرف ملک می شود. اگر ملکتان مورد مزاحمت قرار گرفته به منظور دستیابی به راه حل قانونی از طرق مختلف تلفنی، آنلاین یا حضوری اقدام‌ نمایید.

برای این منظور وکیل ملکی تهران دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی با ارائه راهکارهای مفید و موثر می تواند راهگشا باشد.

بعلاوه شما می توانید برای تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و بررسی مدارک خود از طریق شماره هایی که در ذیل مقاله است با ما در تماس باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

مشاوره حقوقی تلفنی اقدامی ایده آل در خصوص حل مشکل مزاحمت ملکی محسوب می شود. امروزه به دلیل بعد مسافت و اینکه گاهاً مسافت زیادی با صرف هزینه و انرژی پیموده می شود، دریافت مشاوره تلفنی امری مطلوب است.

همچنین با ارسال مدارک به یکی از پیام رسان ها، در کوتاه ترین زمان ممکن، ادله ارسالی از سوی وکیل متخصص ملکی بررسی و راهکار مطلوب ارائه می گردد.

در مواردی لازم است نسبت به مشاوره حقوقی حضوری اقدام شود که با حضور در دفتر وکالت ضمن تعیین وقت قبلی، ضمن مشاوره، مدارک و اوراق بررسی می گردد.

مشاوره حقوقی دعوی رفع مزاحمت ملکی

مشاوره حقوقی رفع مزاحمت ملکی در مواردی است که دیگری به طور غیرقانونی مزاحم تصرفات متصرف ملک می شود.

این دعوی یکی از دعاوی تخصصی ملکی به شمار می رود. مزاحمت ممکن است در مشاعات ساختمان رخ دهد یا در ملک ششدانگ متصرف. در هر صورت با وقوع مزاحمت ملکی فرد درصدد رفع آن برمی آید.

رفع ممانعت از حق از دو جنبه حقوقی و کیفری قابل پیگیری است. در مرجع کیفری با تقدیم‌ مدرک مالکیت و اثبات تصرفات قبلی متهم می توان اقدام نمود.‌

از نظر حقوقی دعوی مزاحمت ملکی وقتی محقق می شود که: اولاً ملک سابقاً در تصرف خواهان بوده باشد؛ ثانیاً خوانده آن را متصرف شده باشد؛ ثالثاً تصرفات خوانده بدون مجوز قانونی و عدوانی باشد.

در این صورت متصرف غیرقانونی بدون اینکه ملک را کلاً از ید متصرف سابق خارج کند، مزاحم تصرفات وی می شود. جهت اثبات دعوی می توان به شهادت شهود یا تأمین دلیل از اقدامات متصرف و سایر ادله استناد نمود.

وکیل رفع مزاحمت ملکی در دعوای حقوقی و کیفری با ارائه مشاوره و راهکار های مناسب شما را در احقاق حق و حقوقتان یاری می کند.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حضوری و تنظیم اوراق قضایی در مورد رفع مزاحمت ملکی با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *