وکیل متخصص ملکی در تهران

 

وکیل ملکی: دعاوی ملکی مربوط به اموال غیر منقول چون زمین، آپارتمان، مغازه می شود. یکی از دعاوی پیچیده در دادگستری دعاوی ملکی است. این دعاوی بالای ۶۰ درصد از تعداد پرونده های محاکم را تشکیل می دهد.

در پرونده ملکی بسیار دیده شده به دلیل عدم حضور وکیل حرفه ای سالها روند پیگیری آن طول کشیده و فرسودگی پرونده را در دادگاه به دنبال داشته است.

مضاف اینکه به دلیل عدم آگاهی نسبت به قوانین که مرتب در حال تغییر هستند دعوی منجر به صدور قرار رد و اطاله و وقت کشی نسبت به حقوق افراد می گردد.

وکیل متخصص ملکی دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی، تسلط و اشراف کامل بر قوانین مربوط به ملک و رویه حاکم بر دادگاه ها دارد. بنابراین دفاعی صحیح و اصولی در راستای حقوق موکل ارائه نموده به گونه ای که منتهی به نتیجه دلخواه گردد.

ویژگی های وکیل خوب ملکی

همه کسانی که به نوعی درگیر اختلاعات حقوقی با دیگران هستند و تعدادشان هم کم نیست در صدد واگذاری کارشان به فردی متخصص و مجرب هستند و خودشان با آرامش خاطر به زندگی شان برسند.

به دلیل جوناآرامی که محیط دادگاه‌ها دارد بسیاری ترجیح می دهند از ابتدا پرونده شان توسط وکیل خوب ملکی شروع و پیگیری شود.

وکیل دعاوی ملکی علاوه بر تجربه کاری و تخصص در امور ملکی، مورد اعتماد و امین موکلش نیز هست.

چرا که موکل به امید و با هدف اینکه کارش را فردی لایق و شایسته دنبال می کند به وی وکالت می دهد. اصولاً دعاوی ملکی مقداری زمانبر است.

بنابراین وکیل خوب ملکی از همان ابتدا با هدف دفاع قوی و در عین حال صرف زمان کم تاکتیک دعوا را طرح ریزی می نماید.

از دیگر جلوه ها و خصوصیات یک وکیل خوب ملکی استقامت، ارتباط کلامی خوب با موکل، توانایی نگارش قوی، لایحه نویسی قوی و موثر در رأی دادگاه، داشتن دانش گسترده و روز  قوانین می باشد.

وکیل ملکی شهر تهران

افرادی که پرونده حقوقی دارند و می خواهند فردی متخصص و حرفه ای کارشان را انجام دهد، آن را به وکیل پایه یک دادگستری که دارای پروانه وکالت شهر تهران باشد، می سپرند.

صدور پروانه وکالت شهر تهران برای وکیل ملکی از سوی ‌کانون وکلای دادگستری مرکز به عنوان اولین و معتبرترین نهاد حقوقی کشور صورت می پذیرد.

حرفه وکالت و دفاع از حقوق قانونی موکل کاری نیست که بتوان آن را در مدت کوتاه یک یا دوسال و پنج سال به دست آورد بلکه بایستی با استمرار و خوش نامی همراه باشد.

وکیل ملکی شهر تهران با سالها وکالت و کسب تجربه در پرونده های متعدد ملکی در محاکم تهران، هدفمند و با دفاع موثر در مورد هر موضوع به پیگیری پرونده می پردازد.

یک وکیل موفق چه ویژگی هایی دارد؟

✔️ وکیل خبره و موفق باید دارای دانش روز حقوقی باشد به گونه ای که با تسلط و مهارت که در این مسیر کسب نموده پرونده موکلش را به نتیجه مطلوب برساند.

✔️ وکیل موفق با اشتیاق و با برنامه هدف دار وکالت پرونده را قبول نموده و بطور خستگی ناپذیر تا رسیدن به نتیجه خوب ادامه می دهد.

✔️ وقت شناسی و صبوری از خصوصیات یک وکیل موفق است.

✔️ رازداری و امانت داری در حرفه وکالت اصلی غیر قابل انکار است. بنابراین وکیل موفق مجهز به هر دو است.

✔️ قدرت بیان و نفوذ کلام از موارد مهمی است که یک وکیل موفق باید آن را داشته باشد.

 

وکیل دعوی الزام به تنظیم سند رسمی

اگر فروشنده در موعد مقرر خود سند رسمی انتقال به نام خریدار تنظیم نکند خریدار ناچار به اقامه دعوی حقوقی الزام به تنظیم سند رسمی می شود.

وکیل دعوی ملکی به صورت حرفه ای وکالت این دعوی را برعهده گرفته و تا صدور رای مثبت با توجه به مدارک موکل پیگیری مستمر و هوشمندانه به عمل می آورد.

دعاوی پایان کار و صورتمجلس تفکیکی همزمان با طرح دعوی الزام به تنظیم سند رسمی صورت می پذیرد.

وکیل ملکی دعوی خلع ید از ملک

هر مالکی می تواند مانع تصرف اشخاص غیر در ملکش شود. اگر کسی ملکی دیگری را بدون اجازه و رضایت مالک قانونی تصرف کند، مالک می تواند خلع ید متصرف را از دادگاه خواسته و متصرف غیر قانونی را از ملک بیرون کند. برای این امر وکیل ملکی و متخصص در خلع ید ملک، با قبول وکالت و با تمهیداتی که برای این دعوی ضروری است اقدامات لازم را به کار می بندد.

وکیل ملکی دعوی اجرت المثل ایام تصرف ملک

هر مالکی حق استفاده از ملک خود و بهره برداری کامل از آن را دارد. متصرف غیر قانونی که ملک دیگری را تحت تصرف خود درآورده منافع ملک را مورد استفاده قرار می دهد. وکیل ملکی و متخصص در مطالبه اجرت المثل ایام تصرف با توجه به اسناد و مدارک و با ارائه دفاع موثر و قوی به دادگاه باعث صدور رای مطلوب و بهترین نتیجه به نفع موکلش می گردد.

وکیل ملکی دعوی خلع ید مشاعی

اگر ملکی بیش از یک مالک رسمی داشته باشد و مورد تصرف غیر قانونی از سوی غیر واقع شود، هر مالکی می تواند اقدام به اقامه دعوی خلع ید مشاعی نموده و متصرف عدوانی را از ملک بیرون نماید. با توجه به تخصصی بودن این دعوی، وکیل ملکی خلع ید مشاعی با توجه به ارکان این دعوی و راههای دفاع آن، اقدامات لازم جهت احقاق حقوق موکل خود صورت داده و تا رسیدن به نتیجه مطلوب تمام تلاش قانونی و حرفه ای خود را به عمل می آورد.

وکیل دعوی تصرف عدوانی

در مواردی شخصی ملکی که در تصرف قانونی متصرف قرار دارد را بدون اجازه متصرف تحت تصرف عدوانی قرار می دهد. در این صورت خواهان باید مسیر پر فرازونشیب اثبات غیر قانونی بودت تصرفات متصرف و سبق تصرفات قانونی خود را به اثبات برساند.

وکیل متخصص ملکی در دعاوی تصرف عدوانی با بهره گیری از حرفه و دانش در به ثمر رساندن این گونه پرونده ها قبول وکالت و با پیگیری مستمر دعوی را به بهترین نتیجه خود می رساند.

وکیل دعوی دستور فروش ملک مشاع

ملکی که بیش از یک مالک داشته باشد و یکی از مالکین بخواهد سهم خود از ملک را از بقیه جدا کند می تواند دعوی افراز و فروش ملک مشاع را در دادگاه حقوقی مطرح نماید.

وکیل ملکی با تسلط بر قوانین و آراء اقدامات لازم را به بهترین شکل به عمل می آورد.

 

جهت مشاوره با وکیل متخصص ملکی دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی و اعطای وکالت با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.