مشاوره حقوقی رفع ممانعت از حق – تلفنی، آنلاین و حضوری

زهرا شریفی

 

مشاوره حقوقی رفع ممانعت از حق، این دعوی از دعاوی ملکی محسوب می شود و ویژه اموال غیرمنقول است. هرگاه کسی مانع تصرفات متصرف در حقوق انتفاعی یا ارتفاقی ملک شود، صاحب حق می تواند این دعوی را مطرح نماید.

برای حل مشکل می توان از طریق تلفنی، آنلاین یا حضوری اقدام‌ به مشاوره نمود.

برای این منظور وکیل ملکی تهران دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی راهکارهای موثر و نتیجه بخش ارائه می دهد.

بعلاوه شما می توانید برای تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و بررسی مدارک خود از طریق شماره هایی که در ذیل مقاله است با ما در تماس باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری

راه های اخذ مشاوره گوناگون است. مشاوره حقوقی تلفنی اقدامی ایده آل در مورد حل اختلافات راجع به رفع ممانعت از حق محسوب می شود.

امروزه به دلیل بعد مسافت و اینکه از محلی به محل دیگر گاهاً مسافت زیادی پیموده می شود، دریافت مشاوره حقوقی تلفنی امری مطلوب است.

بنابراین، با برقراری ارتباط تلفنی، هر چه بیشتر در زمان، انرژی و هزینه ها صرفه جویی می شود.

از سوی دیگر، با ارسال اوراق و مدارک به یکی از پیام رسان های در دسترس، در کوتاهترین زمان ادله بررسی و مشاوره تلفنی یا آنلاین ارائه می شود.

در مواردی لازم است مشاوره حقوقی حضوری دریافت شود. در این صورت ضمن تعیین وقت قبلی، مشاور پس از بررسی اسناد و اوراق، مسائل مرتبط را تشریح می نماید.

مشاوره حقوقی دعوی رفع ممانعت از حق

دعوی رفع ممانعت از حق از دعاوی ملکی حقوقی و کیفری محسوب می شود و ویژه اموال غیرمنقول است. هرگاه کسی مانع تصرفات متصرف در حقوق انتفاعی یا ارتفاقی ملک شود، صاحب حق می تواند این دعوی را مطرح نماید.

متضرر می تواند علاوه بر دعوی حقوقی از نظر کیفری نیز حقوق خود را پیگیری نماید. در دعوی کیفری شاکی با ارائه سند مالکیت و اثبات تصرفات عدوانی متهم درصدد احقاق حق خود بر می آید.

مجموع شرایط تحقق دعوی ممانعت از حق در دادگاه حقوقی عبارت است از ۱- خواهان متصرف سابق بوده است؛ ۲- خوانده متصرف فعلی ملک است؛ ۳- تصرفات خوانده عدوانی و من غیر حق است.

از این رو چه قصد طرح دعوای کیفری دارید چه حقوقی، مشاوره با وکیل رفع ممانعت از حق با تجربه شما را در دستیابی به حق و حقوقتان یاری می کند.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حضوری و تنظیم اوراق قضایی در مورد رفع ممانعت از حق با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *