مشاوره حقوقی تخلیه فوری ملک – تلفنی، آنلاین و حضوری

زهرا شریفی

 

مشاوره حقوقی تخلیه فوری ملک، بر اساس قانون روابط موجر و مستاجر ۱۳۷۶ و آیین نامه اجرایی آن و رویه معمول محاکم حقوقی شکل می گیرد. خواه به صورت تلفنی باشد یا حضوری و یا آنلاین.

به منظور تخلیه فوری ملک لازم است موارد و شرایط آن رعایت شده باشد. لذا مشاوره با وکیل ملکی دفتر وکالت و مشاوره حقوقی شریفی در این زمینه می تواند راهگشا باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از طرق دستیابی به راه حل مناسب تخلیه فوری ملک استیجاری است. این نوع مشاوره این امکان را فراهم می کند شخص به سهولت و بدون رنج طی کردن مسافت و بدون صرف هزینه در هر نقطه ای از کشور، به راه حل مشکل حقوقی خود دست یابد.

ضمن اینکه با ارسال اسناد و مدارک به یکی از پیام رسان های در دسترس، پس از بررسی اوراق در کوتاهترین زمان، مشاوره بهمراه بررسی مدارک ارائه می گردد.

در مواردی لازم است نسبت به مشاوره حقوقی حضوری اقدام گردد. در این صورت با تعیین وقت قبلی، مشاوره حضوری تخلیه فوری ملک ضمن بررسی اسناد و مدارک صورت می گیرد.

مشاوره حقوقی تخلیه فوری ملک و نحوه طرح دعوی و دفاع

وقتی صحبت از تخلیه ملک می شود اختلاف بین موجر و مستاجر به ذهن می رسد خواه ملک مسکونی باشد یا تجاری. در هر صورت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و بررسی ابعاد گوناگون قضیه راهکار موثر ارائه می گردد.

در این صورت ضرورت دارد با وکیل مجرب در زمینه تخلیه املاک مشاوره نمود. بعلاوه شما می توانید برای تنظیم اوراق قضایی، دادخواست، شکواییه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و بررسی مدارک خود با ما در تماس باشید.

با انقضای مدت اجاره در مواردی موجر تمایلی به تمدید مدت قرارداد ندارد. در این شرایط، اگر مستاجر علیرغم مخالفت موجر به تصرفات خود ادامه دهد، مالک می تواند دعوی دستور تخلیه فوری ملک را مطرح نماید.

اگر مورد اجاره مسکونی باشد، تخلیه ملک مسکونی پس از تودیع پیش پرداخت محقق می شود. چنانچه ملک تجاری باشد به همراه سرقفلی، در اینجا با مطالبه مستاجر، مالک می بایست سرقفلی پرداختی را در حق مستاجر تودیع نماید.

به دلیل وجود پیچیدگی هایی در دعاوی ملکی توصیه می شود قبلاً از مشاوره وکیل مجرب در این زمینه بهره مند شوید.

 

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و حضوری و تنظیم اوراق قضایی در خصوص تخلیه فوری ملک با شماره های ۰۹۱۲۲۰۹۲۰۴۶ – ۸۸۷۴۶۳۶۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *